Економіка

Griselda отримала $600 000 інвестицій від Double Tap для оборони

Стартап Griselda залучив $600 000 інвестицій від фінсько-української компанії Double Tap для розвитку рішень у сфері оборони та безпеки.

Griselda отримала $600 000 інвестицій від Double Tap для оборони

Інвестиції для розвитку технологій

Фінсько-українська інвесткомпанія Double Tap (DTI) стала лідінвестором українського стартапу Griselda, що спеціалізується на рішеннях з обробки даних для оборони та безпеки. Сума раунду інвестицій склала $600 000. Про це повідомили у пресслужбі інвесткомпанії, як зазначає Forbes.

Підтримка та експертиза

Засновник Double Tap Олесь Худоба зазначив, що компанії вдалося залучити понад $600 000 інвестицій, а також отримати $250 000 грантового фінансування у другій половині 2024 року. Середній чек інвестицій DTI коливається від $100 000 до $300 000.

«Завдяки підтримці DTI ми отримуємо не тільки кошти, але й доступ до операційного досвіду та глибокої експертизи в галузі», – прокоментував засновник Griselda Олексій Теплухін. За його словами, це дозволить компанії розширювати можливості обробки даних та зміцнювати партнерство з європейськими та міжнародними організаціями безпеки.

Стратегічне партнерство

Завдяки цій стратегічній інвестиції DTI зміцнює свою позицію як ключовий інвестор високотехнологічних компаній у сфері оборонних технологій. Партнерство має допомогти Griselda надалі розвивати свою платформу, використовуючи штучний інтелект для більш ефективної обробки й аналізу різних типів даних, зазначив Теплухін.

Контекст розвитку

Double Tap Investments розпочала свою діяльність у листопаді 2023 року. Інвесткомпанія базується у Фінляндії та працює в Україні, спеціалізуючись на трансформаційних технологічних секторах, серед яких оборона, кібербезпека та штучний інтелект. Griselda – це геоінформаційна платформа, розроблена для підвищення ситуаційної обізнаності та покращення процесу прийняття рішень у військових та гуманітарних операціях. Платформа заснована на концепції злиття даних з різних джерел, таких як OSINT, агентурна, радіоелектронна, супутникова та аеророзвідка, створюючи всебічну оперативну картину.